КОМП'ЮТЕРИЗАЦІЯ ОСВІТИ В УМОВАХ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ ОБРАЗОТВОРЧОГО І ДЕКОРАТИВНОГО МИСТЕЦТВА

  • МИРОСЛАВ КРИШТАНОВИЧ доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри педагогіки та інноваційної освіти, Інститут права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» https://orcid.org/0000-0003-1750-6385
Ключові слова: освіта, комп’ютеризація, технології, підготовка майбутніх фахівців, мистецтво

Анотація

У статті проведено дослідження особливостей комп'ютеризації освіти в умовах підготовки майбутніх фахівців образотворчого і декоративного мистецтва. Визначено, що процес комп'ютеризації освіти в контексті підготовки майбутніх фахівців образотворчого і декоративного мистецтва, у першу чергу, передбачає доступність інформаційних технологій, а точніше, набору відповідних технологічних і програмних засобів для всіх учасників освітнього процесу. Встановлено, що використання комп'ютерних технологій під час підготовки майбутніх фахівців образотворчого і декоративного мистецтва не тільки підвищує ефективність самого навчання, але й дозволяє використовувати більш складні завдання. Доведено, що комп'ютеризація освіти у вищій школі під час підготовки майбутніх фахівців образотворчого і декоративного мистецтва доводить переваги впровадження сучасних комп'ютерних технологій, що дозволяють підвищити якість навчання, створити нові засоби впливу, ефективні форми взаємодії зі студентами та забезпечити основні функції викладача в освітніх установах.

 

Біографія автора

МИРОСЛАВ КРИШТАНОВИЧ, доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри педагогіки та інноваційної освіти, Інститут права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка»

 

 

Опубліковано
2020-11-03
Розділ
Наукові статті