22 | 02 | 2018
Про факультет
Кафедри
Навчальна робота
Наукова робота
Студенту
Абітурієнту
Вхід/Реєстрація

Діяльність Навчально-технічного центру

Навчально-технічний центр кафедри ФХТТ створений у 2008 році як науково-освітня одиниця, покликана  реалізувати актуальні практичні завдання. Це, насамперед, спрямування учнівської молоді у фізико-технічному напрямку та сприяння формуванню професійної компетентності у студентів відповідного профілю. Вирішення цих завдань здійснюється шляхом оптимального застосування знань, вироблення практичних  вмінь і навичок, необхідних для проектування, виготовлення та налаштування сучасної радіоелектронної апаратури.

Передбачається участь студентів у молодіжних форумах, конференціях, олімпіадах, конкурсах, змаганнях, виставках всеукраїнського та міжнародного масштабів. Залучення активних учасників до роботи університетської міжнародної радіостанції, що діє при центрі, сприятиме розвитку міжнародних зв’язків. Колектив центру практикує періодичні екскурсії у гірські райони області  з метою випробування і вдосконалення власноруч виготовлених засобів зв’язку, мобільних електростанцій, пристроїв екологічного контролю середовища у польових умовах.

 

   
 Елементи термоперетворювачів по технології НАТО  Переможці конкурсу Нова енергія
   
  Профорієнтація з учнями  Радіошкола учасників радіогуртків області
   
 Переможець конкурсу Нова енергія Ігор Нагірний  Заняття із студентами з вивчення безпілотників

 

Навчально-технічний центр кафедри фізики і хімії твердого тіла фізико-технічного факультету Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника  в особі його директора Ткачука Романа Зиновійовича бере участь в організації обласної радіотехнічної олімпіади для учнів шкіл Івано-Франківщини

    

                                                                                            

Пошук
Наша гордість
Facebook

Фізико-технічний факультет ПНУ

Хто зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Лічильник відвідувань
683813
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого
Всього
437
551
2230
16061
683813

Ваша IP: 54.159.30.26
Дата та час: 2018-02-22 18:56:47
Погода