22 | 03 | 2018
Про факультет
Кафедри
Навчальна робота
Наукова робота
Студенту
Абітурієнту
Вхід/Реєстрація

Аспірантура

Мельник Любомир Васильович

Мельник Любомир Васильович. Аспірант кафедри "Радіофізики і електроніки".  В 2011 закінчив Прикарпатський національний університет ім.В.Стефаника, факультет "Фізико-технічний"  Написав у співавторстві 3 статті по технології формування арсенід галієвих плівок на кремнієвих підкладках. На даний час займається написанням дисертаційного дослідження за темою "Адаптація програмного пакету TCAD і CADENCE для формування арсенідгалієвих структур на кремнієвих підкладках". Також є співавтором у написанні заявок на патент для технології "Спосіб формування арсенідгалієвих гетероепітаксійнихструктур для НВЧ-інтегральних схем".

 

 

 

Бойко Сергій Іванович Бойко Сергій Іванович. Аспірант кафедри "Комп'ютерної інженерія та електроніки", спеціальність "Твердотільна електроніка". В 2013 закінчив Фізико-технічний факультет Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника. На даний час займається написанням дисертації на тему "Елементи мікросистем-на-кристалі на основі тривимірних структур "кремній-на-ізоляторі"". Є співавтором патенту для технології "Спосіб локальної ізоляції елементів пористим прооксидованим кремнієм в субмікронних структурах великих інтегральних схем".

 

 

 

 

Котик Михайло Васильович

Котик Михайло Васильович. Аспірант кафедри "Комп’ютерної інженерії та електроніки".  В 2014р. закінчив кафедру фізики і хімії твердого тіла фізико-технічного факультету ДВНЗ "Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника".   Написав у співавторстві 2 статті по технології формування нанокластерів на поверхні кристалів та неінвазивного дослідження глюкози в крові. На даний час займається написанням дисертаційного дослідження за темою "Сенсорні елементи неінвазивних глюкометрів". Також є співавтором у написанні заявок на патент для технології "Спосіб плазмового формування міжшарової ізоляції структур великих інтегральних схем".

 

 

 

Пошук
Наша гордість
Facebook

Фізико-технічний факультет ПНУ

Хто зараз на сайті

На сайті один гість та один учасник

Лічильник відвідувань
695726
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого
Всього
253
330
1851
12677
695726

Ваша IP: 54.80.80.77
Дата та час: 2018-03-22 13:49:55
Погода